Kariéra

Tvoříme příběh s tradicí. Buďte u toho s námi

Pod hlavičkou tradiční a úspěšné firmy AGstav jsme založili značku Betoni. Ve zmodernizovaném provozu v původní betonárce v Lesonicích vyrábíme špičkovou a odolnou betonovou dlažbu, ale i designové doplňky do exteriérů. V týmu jsme hrdí na naše odborníky s letitými zkušenostmi z oboru, ale i na mladé šikovné lidi, kteří mají chuť a odvahu se učit nové věci a tvořit s námi úspěšnou firmu. Jsme si jistí, že i beton dokáže být krásný, když ho dostanou do rukou ti správní lidé.

Všem pracovníkům dáváme

Pohled do výroby

„Je pravdou, že náš tým postupně roste a neustále hledáme nové kolegy, ale nejsme a nikdy nebudeme velkou korporací. Postavili jsme novou halu a do ní nainstalovali nejmodernější technologie, jaké jsou v současné době k dispozici. To se projeví nejen na kvalitě našich výrobků, ale také na pracovním prostředí. U nás se jedná se o relativně čistou práci, samozřejmě s ohledem na poměry oboru. Průmyslového pětiosého robota, známého z automobilového průmyslu, by v betonárce čekal asi málokdo. No a my budeme jednoho takového v letošním roce instalovat, myslím, že v našem oboru jsme první v republice.“

Bronislav Vala
místopředseda představenstva

Máte zájem o práci?

Zašlete životopis a motivační dopis na adresu info@agstavtrebic.cz a vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Více informací na www.agstav.cz/kariera

Kde sídlíme

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.