Operátor/ka výrobní linky na betonové výrobky

Náplň práce

  • obsluha a zajištění provozu míchaček a poloautomatické výrobní linky na malé betonové výrobky (dlažby, obrubníky, ztracené bednění apod.)
  • nastavování a úprava základních parametrů stroje pomocí PC, kontrola průběhu a technologických postupů výroby
  • základní údržba a úklid

Požadujeme

  • vyučen/SŠ technického zaměření (strojní, elektro, stavební apod.)
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • pracovitost, spolehlivost, samostatnost, iniciativa
  • výhodou praxe s ovládáním automatizovaných výrobních linek
  • výhodou průkaz řidiče motorového vysokozdvižného vozíku, průkaz jeřábníka, vazače

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • práce v nově vybudovaném výrobním závodě na moderních strojích
  • zaškolení na danou pozici
  • stravenky
  • program zaměstnaneckých benefitů
  • sleva na výrobky společnosti
  • finanční růst v závislosti na osobním rozvoji
  • osobní hodnocení na základě přístupu a výkonu
  • nástupní mzdu ve výši 20 000 ‒ 40 000 Kč

Místo výkonu práce: Lesonice u Moravských Budějovic
Nástup: Ihned

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na adresu info@agstavtrebic.cz a vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Více informací na www.agstav.cz/kariera